BEZVA-DUM.cz

Tiskové zprávy
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi 964 realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Tiskové zprávy

Tipy na netradiční vánoční dárky

Vánoce 2015

Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.

Proč si pořídit plastová okna?

V minulosti zažila plastová okna největší „boom“, ale i dnes jsou žádané a poptávka stále roste. Plastová okna se těší své popularitě hlavně díky svým vlastnostem, zejména je to úspora energie, tepla, ale také se jedná o ekologické a ekonomicky správné řešení.

Bezva slevy

Sleva je slovo, které je pro drtivou většinu lidí velice lákavé. Proto na slevy narazíme v dnešní době skoro na každém kroku.

Zahradní jezírka

Zahradní jezírka jsou stále oblíbenějším doplňkem zahrad a dvorků rodinných domů.

Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz

ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.

Snadné řešení pro zakrytí kabelů a nerovností

Nevíte si už rady s kabely, které se nevzhledně táhnou podél zdi, a děsí vás pohled na spáry u podlahy?

Originální dárek na Vánoce

Přátelé, ať se nám to líbí nebo ne, rok se opět sešel s rokem a nejkrásnější svátky v roce se nám nezadržitelně blíží.

Plastová okna od Profiplastu

Firma Profiplast slaví letos 20 let na českém trhu, ale dárek získáte vy!

Sklo

Sklo ať už v podobě lahví, oken nebo zrcadel zná snad každý. Málokdo však ví, kde a jak se vzalo a jak vzniká.

Nové bydlení s Rsts.cz

Raiffeisen stavební spořitelna působí na českém trhu již od roku 1993 a snaží se pomáhat všem na cestě za snem o bydlení. Nabízí výhodné půjčky na bydlení a stavební spoření a umožňuje tak všem, aby si mohli pořídit bydlení, o kterém sní.

Povlečení na zimu

Potřebujete nějaké pěkné a kvalitní povlečení, které se bude skvěle hodit do Vaší ložnice? Pokud ano, nakupujte ložní prádlo u firmy Bonatex.cz.