BEZVA-DUM.cz

Bílčice,okr.Bruntál.Rodinný dům se zahradou i na chalupu.
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Bílčice,okr.Bruntál.Rodinný dům se zahradou i na chalupu.

Lokalita: okres Bruntál, v dosahu přehrady Slezská Harta

Cena: 850 000 Kč

Plocha pozemku: 800 m2

Zastavěná plocha: 100 m2

Obytná plocha: 80 m2

Popis:

Prodej rodinného domu postaveného v r.1984 v dolní části obce Bílčice,okr.Bruntál ( směrem na Opavu ),situovaného mimo hlavní silnici u místní komunikace,jako jeden z posledních domů v obci.Dům je nepodsklepený,v přízemí je technické zázemí domu - kotelna s kotlem ústředního topení na pevná paliva a skladem paliva,sklad potravin,prostor s domácí vodárnou.V mezipatře je místnost jako další sklad ( nebo jiné využití ) ,v 1.patře je bytová jednotka 3+1 s příslušenstvím - spl.WC a koupelnou.Elektřina je 230/380 V ,včetně nových rozvodů s jističi pro elektrické vytápění domu el.přímotopy.Odkanalizování je provedeno do žumpy s možností napojení na obecní ( veřejnou ) kanalizaci.Studená voda je ( prozatím ) získávána čerpadlem - darling - ze studny na pozemku souseda,který je na studnu rovněž napojen,dle sdělení starosty obce bude v r.2011 proveden rozvod obecního vodovodu až do této lokality a zájemce o koupi si pak provede přípojku z vodovodního řadu do domu.Teplá voda je ohřevem z el.bojleru.Vytápění je volitelné - stávajícím ústředním topením s kotlem na pevná paliva,nebo elektrickými přímotopy.Součástí stavby je garáž pro osobní auto.V obci je základní občanská vybavenost a autobusoé spojení na Ostravu,Olomouc a Bruntál.K přehradě Slezská Harta je to cca 5 km.Dům je vhodný jak k trvalému bydlení,tak i na chalupu - v blízkosti je přehrada Slezská Harta a lesy.

Pozemky : stavební 115 m2

ostatní plocha / okolo domu,z části byla využívána jako zahrádka ) 685 m2

Cena k jednání : 850.000,-Kč.
Toto je nabídka realitní kanceláře REALA v Bruntále,proto další realitní kanceláře NEVOLAT !Přímý kontakt na brokera: REALA-JUDr.Koloušek MiroslavREALA-realitní kancelář JUDr.Miroslava Kolouška

Nám.J.Žižky 10,Bruntál,PSČ :79201
tel.: 554713661 , 732757362,
fax: 554713661
reala@quick.cz
www.reala.webnode.cz,
skype: hvp.Koloušek

Zapsáno: 06.04.2011 13:10:21