BEZVA-DUM.cz

Na prodej stavební pozemek v Lysé nad Labem
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Na prodej stavební pozemek v Lysé nad Labem

Lokalita: okres Nymburk, Lysá nad Labem

Cena: 2600 Kč/m2

Plocha pozemku: 2175 m2

Popis:

Pozemek pro stavbu domu o ploše 2.175 m2, vzdálený 1.400 metrů od budovy radnice v centru města, nabízí se nedaleko Prahy, v Lysé nad Labem. Stavební pozemek je v klidné lokalitě, v čistém prostředí, na mírném svahu orientovaném na severozápad a s výhledem do kraje, blízko lesa a přírodní rezervace, a je územním plánem zařazen do zóny s možností vybudování staveb individuálního bydlení. Je to jeden z posledních volných stavebních pozemků v dané lokalitě, která je zřejmě nejkvalitnějším místem k bydlení v Lysé nad Labem. Na pozemku lze vybudovat i stavbu většího rozsahu, která by byla důstojným protějškem sousední prvorepublikové vily. Případně je možno stavební pozemek rozdělit na dvě části.

Město Lysá nad Labem se nachází ve Středočeském kraji v blízkosti Prahy, v nejzápadnější části okresu Nymburk. Má úplnou občanskou vybavenost a výborné dopravní spojení s Prahou (20 minut autem na Černý Most, 35 minut vlakem na Masarykovo nebo Hlavní nádraží).

Prodávající zajistí vypracování všech dokumentů nutných k převodu pozemku.

Více údajů: http://www.pozemek.finance-cz.com

RK ať nekontaktují!

jtt@centrum.cz

Zapsáno: 03.12.2011 17:29:51