BEZVA-DUM.cz

Prodej prázdného činžovního domu, ul Křížová, Staré Brno
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Prodej prázdného činžovního domu, ul Křížová, Staré Brno

Lokalita: okres Brno-město, Mendlovo náměstí

Cena: dohodou

Plocha pozemku: 288 m2

Zastavěná plocha: 206 m2

Užitná plocha: 478 m2

Obytná plocha: 575 m2

Popis:

Mabízíme prodej činžovního cihlového domu z přelomu 19. a 20. století. Dům má 1 podzemní podlaží (sklep), 4 nadzemní podlaží a volný půdní prostor. Užitná plocha bytových jednotek je 478,6m2, půdní prostor cca 200m2, hrubá podlažní plocha pak činí 678,2m2. Jedná se o 4 podlažní dům, v kterém je 12 bytových jednotek. Z toho je 11 bytových jednotek o velikosti 1+1, poslední bytová jednotka vznikla sloučením 4 bytů, takže její podlahová velikost je cca 200m2 + terasa o výměře cca 25m2. Některé bytové jednotky je nutné zrekonstruovat – především sociální zařízení, odpady atd. Nabízí se zde možnost sloučení menších bytových jednotek na velikost 2+1. Přístup do domu je zajištěn přes sousední dům, břemeno chůze je zapsáno na LV. Dům se prodává prázdný, bez zatížení, zejména vhodný pro developerské firmy, investory.

Dům se nachází na Starém Brně. Lokalita je výborně dopravně dostupná - Mendlovo náměstí je významným dopravním uzlem městské hromadné dopravy, lokalita je na výpadovce na Vídeň a na dálnice D1 a D2.
Dle platného Územního plánu města Brna je rozsáhlá volná plocha západně od domu (přímo za domem) o výměře cca 2,1 ha vedena jako návrhová stavební plocha s funkcí smíšenou obchodu a služeb s indexem podlažní plochy 4,0. Jedná se tedy o plochu zejména pro obchod, administrativní plochy a bydlení s vysokým indexem podlažnosti. Dle informací zde probíhají jednání o prodeji těchto ploch; investor zde zamýšlí realizovat výstavbu obchodního centra. Lokalitu to zajisté zkultivuje a zatraktivní.
Více fotografií či materiálu Vám zašlu na Váš e-mail. Prohlídky jsou možné kdykoli.

Cena dle dohody mezi investorem a majitelem.

Přímý kontakt na brokera: Jiří Škorpík


Jiří Škorpík

Běhounská 15, Brno
tel.: 777755071
jiri.skorpik@seznam.cz

Zapsáno: 03.09.2012 10:48:00