BEZVA-DUM.cz

Prodej RD 2+1
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Prodej RD 2+1

Lokalita: okres Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Cena: 2 300 000 Kč

Plocha pozemku: 907 m2

Zastavěná plocha: 140 m2

Užitná plocha: 140 m2

Popis:

Prodáme RD Jaroměřice nad Rokytnou, místní část Ohrazenice, okr. Třebíč, kraj Vysočina.
Spojení autobus, vlak v těsné blízkosti. PENB G. Občanská a sociální vybavenost v místě. Ohrazenice jsou 5 km od Rokytnice, je to místní část o asi 200 obyvatelích.
Hlavní RD o velikosti 2+1, dva samostatné vchody, cihlový, dílna, chlívky, výměnek, dřevník, menší garáž. Samostatné splachovací WC, koupelna s vanou, větší spíž. Obývák je vlhký, je nutné podřezat. Navazuje prostorná dílna, samostatný vchod. Dále je přizděný výměnek s přípojkou vody 1+kk s větší komorou - prostor vhodný pro WC a sprchový kout. A chodbička. Navazuje zděný dřevník a menší garáž na motocykl. Dřevník a garáž lze přestavět na ložnici a tím se výměnek změní na prostorné 1+1. Topení na tuhá paliva. Domeček na plyn stojí na prahu nemovitostí. Studna, zahrada s lískou a ovocnými stromy, oploceno. Na dvorku lze parkovat - vjezd a jsou tu zděné chlívy. Klidná lokalita s velkým soukromím. Nastěhovat se dá okamžitě. Ale rekonstrukci lze dosáhnout vyššího standardu. Celý objekt má velký potenciál.
Zastavěná plocha a nádvoří asi 460 m2, zastavěná plocha asi 140 m2, zahrada asi 447 m2, celková plocha asi 907 m2. Vchod - napravo je kuchyň. Nalevo obývák a za ním ložnice. Průchozí pokoj. Schodiště na půdu, které se nachází na chodbě mezi kuchyní a obývákem. Kuchyně je prostorná. WC - koupelna jsou samostatné, ale průchozí. Dole pod kuchyní je malý sklípek a tam je vodárna. Stará ale funkční. Veliká dílna. Dvorek. Elektřina 220 V, obecní vodovod, kanalizace, vše připojeno, místnosti jsou velké a prostorné, dispozice dává velké možnosti rekonstrukce. RD je přízemní se sedlovou střechou, možná půdní vestavba, podsklepen částečně, samostatně stojící.
CENA: 2.300.000 Kč + provize RK.
Foto v RK.
Kontakt K-REAL tel. 602 778 256K-REAL

Koniklecova 5, 634 00 Brno
tel.: 602 778 256
k-real@email.cz

Zapsáno: 03.05.2021 17:44:55