BEZVA-DUM.cz

Prodej RD 4+1 Radostice s pozemkem, CP 738 m2
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Prodej RD 4+1 Radostice s pozemkem, CP 738 m2

Lokalita: okres Brno-venkov, Brno- venkov

Cena: + provize RK

Plocha pozemku: 738 m2

Zastavěná plocha: 140 m2

Obytná plocha: 90 m2

Popis:

Rodinný dům s velkou zahradou a vjezdem na pozemek. V přízemí se nachází prostorná kuchyň s jídelním koutem a čtyři pokoje. Dva z těchto pokojů vznikly rozdělením jednoho většího na dva menší. Nad přízemím je prostorná půda, která je vhodná pro případné rozšíření domu o půdní vestavbu. Z jídelny je vstup na dvůr. Na rodinný dům navazuje hospodářská přístavba s několika prostory využívanými jako sklepy. Výhodou je vjezd na pozemek, kde lze zaparkovat i více aut.
Ze spodní části pozemku se jde po schodech na horní část, kde se nachází zahrada, která je z větší části zatravněná. Celková plocha pozemku je 738m2. Zastavěná plocha samotného domu bez hospodářských přístaveb je cca 90m2.

Obec Radostice je 15 km jihozápadně od Brna. V obci je veškerá potřebná infrastuktura. Dům se nachází na okraji přírodního parku v krásném lesnatém prostředí.

V domě jsou zavedeny všechny sítě s vyjímkou plynu. Na ten se však v případě potřeby lze také napojit. Vytápění je elektrickým kotlem a jako alternativu lze využít vytápění na tuhá paliva.

Přímý kontakt na brokera: Jiří Škorpík


Jiří Škorpík

Běhounská 15, Brno
tel.: 777755071
jiri.skorpik@seznam.cz

Zapsáno: 02.10.2012 16:12:30