BEZVA-DUM.cz

Prodej rekreační chaty, Týnec nad Labem, 800 000 Kč
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Prodej rekreační chaty, Týnec nad Labem, 800 000 Kč

Lokalita: okres Kolín, Týnec nad Labem

Cena: včetně vybavení

Plocha pozemku: 378 m2

Zastavěná plocha: 48 m2

Užitná plocha: 48 m2

Obytná plocha: 48 m2

Popis:

Prodám dřevěnou chatu se zateplenou fasádou, zastavěná plocha 48 m2, v chatové části města Týnce nad Labem (okres Kolín).
Chata se nachází poblíž tří rybníků, z nichž jeden je udržované přírodní koupaliště. Chata je postavená na vlastním pozemku o výměře 378 m2, je v pečlivě udržovaném stavu. Má nainstalovaný nový alarm a kamerový systém s možností online ovládání přes internet (r. 2015). Střecha je sedlová plechová.
V chatě jsou následující místnosti: hlavní obytná místnost, ložnice, kuchyň, předsíň a koupelna spojená se splachovacím WC. V koupelně je sprchový kout s novou sprchovou hadicí i baterií (r.2016), komplet nové WC (r.2016) a elektrický bojler, který slouží jako zdroj teplé vody. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, lednicí a mikrovlnou troubou.
Vytápění je zajištěno krbovými kamny na tuhá paliva, chata je elektrifikovaná, zdrojem vody je obecní vodovod a k tomu navíc studna, odpady jsou svedeny do septiku.
Vedle chaty je k dispozici také zemní sklep využitelný ke skladování a pečlivě udržovaná skalka s terasou.
Chata je prodávaná včetně vybavení a zařízení.
Ve městě Týnec nad Labem naleznete veškerou občanskou vybavenost.


Tomáš Trejtnar


t.trejtnar@seznam.cz

Zapsáno: 05.05.2016 13:09:48