BEZVA-DUM.cz

Prodej RODINNÝ DŮM 5+kk, zvýhodněná cena
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Prodej RODINNÝ DŮM 5+kk, zvýhodněná cena

Lokalita: okres Jindřichův Hradec, Lomnice nad Lužnicí

Cena: 2 640 000,-Kč včetně DPH a pozemku

Plocha pozemku: 914 m2

Zastavěná plocha: 110 m2

Užitná plocha: 198 m2

Obytná plocha: 136 m2

Popis:

Cena 2.640.000,- Kč vč. DPH a pozemku platí do 30.11.2011
Rodinný dům 5+kk se zahradou o celkové výměře 914 m2 se nalézá na malebném Třeboňsku u rybníka Jindrlov v městečku Lomnice nad Lužnicí. Dům je realizován jako jeden z posledních volných domů v projektu DOMY TŘEBOŇSKO. Nedaleko se nacházejí světoznámé lázně Třeboň (Aurora, Bertini lázně).
Vzdálenost do hlavního města Prahy činí cca. 100 km. Lomnici nad Lužnicí protíná páteřní komunikace mezi Třeboní a Veselím nad Lužnicí, dále směr Praha. Lomnice nad Lužnicí je krásné městečko ležící na řece Lužnici při hranici CHKO Třeboňsko, 10 km severozápadně od Třeboně.
RD se skládá ze dvou podlaží - přízemí (obývací pokoj, ložnice, kuchyňský kout, toaleta, koupelna, technická místnost, chodba) a prvního patra (3x pokoj, koupelna s toaletou, chodba). Jednoznačně je oddělena společenská část domu od intimního klidového prostoru. K domu je možné přistavět garážové stání se skladem zahradní techniky.

Dům je dokončen a je připraven pro klientské změny.
Cena se vztahuje k dokončenému domu, vybaveného podle standardu.

Dnes žije v Lomnici nad Lužnicí 1700 obyvatel. Bydlení v Lomnici nad Lužnicí nabízí celou řadu výhod: výbornou dopravní dostupnost, veškerou občanskou vybavenost v místě, zdravé ovzduší, krásnou přírodu a pestré možnosti trávení volného času.
V Lomnici nad Lužnicí, jakož i na celém Třeboňsku, naleznete krásnou přírodu, velké i malé rybníky obklopené lesy a loukami. Mezi nejznámější rybníky v blízkosti Lomnice nad Lužnicí patří např. Rožmberk nebo Dvořiště. Dále zde můžete navštívit velice zajímavou ptačí rezervaci Velký a Malý Tisý. Malebnou přírodu v Lomnici nad Lužnicí a jejím okolí můžete obdivovat při všech odpočinkových a sportovních aktivitách:

koupání, plážové a vodní sporty (jachting, windsurfing, kanoistika, rafting, atd.)
pěší turistika, jogging
cykloturistika
inline bruslení
tenis
fotbal
jízda na koni
rybaření a houbaření
koupání a procedury v nedalekých lázních v Třeboni

Fotografie dokumentují možnosti vybavení a zařízení rodinného domu.
V případě zájmu o náš rodinný dům nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme podrobné informace a podle Vašich možností předložíme individuální cenovou nabídku pro Vás.
POZOR: Nejsme zprostředkovatelé prodeje, ale přímo majitelem nemovitosti.

Zakázkové číslo: 12313-28BETA 1 DEVELOPMENT s.r.o.

U Výstaviště 1485, 370 05 České Budějovice
tel.: 602 102 101, 386 358 007
Web: www.beta1.cz, Email: info@beta1.cz

Zapsáno: 04.11.2011 9:26:21