BEZVA-DUM.cz

Pronájem staršího domu v Trutnově - Vysoká stráň
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Pronájem staršího domu v Trutnově - Vysoká stráň

Lokalita: okres Trutnov, Trutnov - Poříčí

Cena: 9000 Kč/měs + energie

Plocha pozemku: 900 m2

Zastavěná plocha: 100 m2

Obytná plocha: 80 m2

Popis:

Nabízíme k pronájmu starší rodinný domek V Trutnově, na hezkém a klidném místě v oblasti Vysoká stráň (Poříčí). Pronájem je nyní určen spíše pro šikovného řemeslníka, který by provedl renovaci domu (oprava střechy, nové omítky, podlahy, vnitřní instalace, kanalizace, septik, apod.) a uklidit po předchozích nájemcích (stav interiéru je nyní v horším stavu jak na fotografiích). Náklady na materiál či odborné práce by bylo možné následně odečíst z nájmu. K samostatnému rodinnému domku patří zahrada o výměře cca 800 m2. V přízemí jsou 2 místnosti a v patře také dvě menší místnosti a malá koupelna. Topení bylo řešeno kamny na tuhá paliva / krbovými kamny. Bydlení bude vhodné pro 1-3 osoby. Dům je napojen na el. energii, vodovod a musí se ještě osadit septik s pískovým filtrem. V sousedství je jen jeden rodinný domek, louky, les a řeka. Na autobus je to cca 200 m.
Tato nabídka tak není standardní nabídkou pronájmu a není rozhodně pro každého. Zejména není určena někomu, kdo shání krátkodobý pronájem jen na 1-2 roky nebo kdo potřebuje bydlet hned. Na druhou stranu je to příležitostí pro někoho, kdo by měl chuť si celý domek zrekonstruovat a uzpůsobit pro své potřeby a bydlet pak v domě dlouhodobě. Odměnou za starosti a práci by nájemci byl domek se zahradou na pěkném a klidném místě a nájem ve výši jen 9.000 Kč/měs + energie, navyšovaný maximálně o inflaci. Vratná kauce činí 15 tis.Kč (v případě exekuce nebo insolvence o trochu vyšší). V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.
PENB (energetický štítek) nemáme zatím k dispozici, tudíž označujeme energetickou třídou "G". Bližší informace na Tel. +420 777 207277, +420 77-REALITY a na webových stránkách www.onereality.cz

Zakázkové číslo: 21013

Přímý kontakt na brokera: +420 777 207277ONE Reality

www.onereality.cz
tel.: 777 207277
info@onereality.cz

Zapsáno: 30.08.2022 9:41:19