BEZVA-DUM.cz

RD k bydlení i podnikání nedaleko Jevan.
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

RD k bydlení i podnikání nedaleko Jevan.

Lokalita: okres Praha – východ, Konojedy

Cena: k jednání

Popis:

Objekt v centru obce, vhodný k bydlení a podnikání, přední část domu směrem do ulice je obytná (2+1) a na ní navazuje zadní část vhodná k podnikání nebo k rekonstrukci na další obytné prostory (stodola, sklady). V obytné části je zavedena elektřina a voda, chybí odpady. Dům je vhodný k rekonstrukci. Celá střecha je ve velmi dobrém stavu. V obci je veřejná kanalizace. Obec leží v příjemném a čistém prostředí nedaleko od lesa, přes kopec cca 1km leží Jevany, oblíbené místo bydlení a rekreace českých celebrit. Kyvadlová doprava zajišťuje výborné spojení s Prahou (autobus do Prahy jede každou hodinu, o víkendu 1x denně).
Celková plocha pozemku je 880m2, z toho je 290 m2 zastavěná plocha (165 m2 plocha k podnikání (stodola a sklady) a 125 m2 plocha obytné části). Na objektu neváznou žádná věcná břemena ani zástavní práva. Dům ihned volný.

Zakázkové číslo: konojedy

Přímý kontakt na brokera: 725336599PŘEHLED REALIT - Ing. Silvie Šťovíčková

Husova 523, ČESKÉ BUDĚJOVICE
tel.: 725 336 599, www.prehledrealit.cz
stovickova@prehledrealit.cz
www.prehledrealit.cz
ICQ 328255293

Zapsáno: 08.10.2016 12:35:27