BEZVA-DUM.cz

Vícegenerační RD, ul. Božetěchova, Brno - Královo Pole
Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi realit.
HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
Rodinné domyNájemní domyVenkovská staveníChaty a chalupyPozemky

 

 
Kategorie:
Kraj:
Lokalita:
Cena:od  do
 
 

Vícegenerační RD, ul. Božetěchova, Brno - Královo Pole

Lokalita: okres Brno-město, Božetěchova

Cena: + provize RK

Plocha pozemku: 109 m2

Zastavěná plocha: 655 m2

Obytná plocha: 145 m2

Popis:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej vícegeneračního RD, na ulici Božetěchova ve vyhledávané lokalitě v Brně Králově Poli.
Celková plocha 109m2, zastavěná plocha 65,5m2 a dvůr za domem o výměře 43,5m2. V roce 1994 proběhla rekonstrukce (voda, elektřina, plyn, nový kombinovaný kotel sloužící pro vytápění + ohřev vody, plastová okna ).
Dispozičně je dům velice dobře řešen, každá bytová jednotka je samostatně umístěná v podlaží, s možností vybudování až 4 samostatných bytových jednotek. Všechny inženýrské sítě jsou k dispozici: elektřina 220/380, plyn, voda, obecní kanalizace.
U domu můžete bezproblémově zaparkovat auto. Nemovitost má prostornou terasu o výměře 40m2 sloužící k posezení, grilování, s krásným výhledem na okolní krajinu. Též má plně funkční komín s udírnou ve sklepních prostorech. Orientován je na východ – západ.

Dům by mohl sloužit jako vícegenerační bydlení , nebo jako výhodná investice plynoucí z pronájmů, kde by průměrný měsíční zisk mohl dosahovat 40 až 45 tisíc korun. Samozřejmě více Vám napoví prohlídka této nemovitosti, kterou Vám zajistím po domluvě kdykoli.
Též je možné na koupi této nemovitosti sjednat hypoteční úvěr, který Vám zajistíme pomocí našeho dlouhodobého hypotečního partnera.

Dispozice domu:
1.PP- sklepní prostory – 2 místnosti, koupelna, krb – udírna, průchod na zahradu, podlaha beton, lze též využít jako bytovou jednotku po určitých úpravách.
Přízemí - vstup do domu, zádveří, schodiště vedoucí do sklepních prostorů a dalším bytovým jednotkám.
1.NP- samostatná bytová jednotka o velikosti cca 40m2, s dispozicí 2+1, koupelnou se sprchou a umyvadlem, samostatné WC, podlaha dlažba bez potřeby úprav.
2.NP - samostatná bytová jednotka řešená jako 2+kk o stejné rozměrové velikosti jako předešlá bytová jednotka, koupelnou s umyvadlem a samostatným WC, podlaha dlažba.
3.NP - pokoj o velikosti 25m2, na schodišti WC s umyvadlem, podlaha korek.

Přímý kontakt na brokera: Jiří Škorpík


Jiří Škorpík

Běhounská 15, Brno
tel.: 777755071
jiri.skorpik@seznam.cz

Zapsáno: 31.08.2012 14:08:56